У Франківську нагородили найкращих спортсменів-динамівців минулого року (ФОТО)

11 Січ, 2019 14:19

11 січня в Головному управлінні Національної поліції в області відзначили найкращих спортсменів обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” – призерів всеукраїнських і міжнародних змагань у минулому році.

Керівник прикарпатської поліції Володимир Голубош, який очолює Івано-Франківську обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України, привітав спортсменів із Новим роком і Різдвом Христовим, побажав успішних виступів у 2019 році. Він разом із віце-президентом обласної федерації самбо та дзюдо Сергієм Бегеном вручив  премії найкращим спортсменам товариства, які  стали чемпіонами і призерами  минулорічних міжнародних і всеукраїнських змагань.

Так, представник прикарпатського “Динамо” Олександр Солонніков виграв Кубок України та посів третє місце  на першості країни  з боксу  серед  чоловіків і  виконав норматив майстра спорту, інформує сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

Серед нагороджених також – чемпіонки світу з боротьби самбо Сніжана Пліш та Алла Бегеба, призери світової першості Анастасія Сикіш і Михайло Свідрак, призери Кубка Європи з самбо Наталія Ільків та Іван Пилипяк, чемпіони України з самбо Андрій Лайщук і Галина Ковальська.

За успішні виступи на міжнародному турнірі з дзюдо премійовано Яну Волошинюк та самбістів Марію Куневич і Василя Яремчука, які стали призерами чемпіонату України.

Наказ про нагородження кращих спортсменів оголосив заступник голови обласної організації ФСТ “Динамо” Андрій Мироняк, який побажав їм перемог у новому сезоні.

Володимир Голубош подякував динамівцям і підкреслив, що вони досягають великих здобутків завдяки своїй самовідданій праці на тренуваннях, бійцівському характеру та наполегливості, є прикладом  для молоді.

У 2019 році уславленому фізкультурно-спортивному товариству “Динамо” виповниться 95 років.