У Франківську нагородили переможців програми “Бюджет участі” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

10 Лип, 2018 11:22

У Франківську нагородили переможців програми “Бюджет участі” (ФОТО)

У вівторок, 10 липня, у Франківську провели зустріч з переможцями програми “Бюджет участі”.

Читайте також: За два роки кількість комунального транспорту у Франківську має сягнути 50%, - Марцінків

Завдяки міській цільовій програмі «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі)» франківці можуть взаємодіяти з виконавчими органами міськради щодо реалізації проектів за рахунок коштів міського бюджету.

Будь-який житель міста міг подати проект, пов’язаний з покращенням життя, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні та спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2018 року.

Нещодавно, 20 червня, завершилося голосування за цьогорічні проекти, і переможці уже визначені.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, цього року програма “Бюджету участі” є рекордною, адже у голосуванні взяв участь кожен десятий франківець (всього проголосували близько 25 тисяч містян).

“Ми вітаємо усіх переможців з цією гарною подією. Дякую, що ви залучили людей до голосування. На жаль, багато проектів трішки не дотягнули і не перемогли. Були проекти, які набирали 600-700 голосів, але не перемогли. Дуже добре, що стільки франківців висловили свою думку щодо проектів. Чим більше буде активних людей, тим краще і комфортніше ми житимемо”, – каже Марцінків.

Цьогоріч фінансування на свої ідеї отримають близько 40 проектів, інформує “Галка”.

Серед них: облаштування сучасної шкільної їдальні, ексклюзивного дитячого ігрового майданчика, інноваційного освітнього простору. А також ремонт приміщення шкільної пральні і бібліотеки, реставрація дверей, заміна електромереж, закупівля сучасного технологічного обладнання, відкриття ветеринарної клініки “Дім Сірка”, простір для паркування велосипедів.

“Дуже раді, що перемогли в цьогорічному конкурсі. Наш проект – облаштування мультимедійного комплексу для початкових класів у школі №28. Завдяки цій техніці ми зможемо урізноманітнити навчання, зацікавити більше учнів. Оскільки майбутнє за комп’ютеризацією, то потрібно рухатись у ногу з часом”, – каже Людмила Корнута, голова батьківського комітету однієї зі шкіл-переможниць.

Усім переможцям вручили сертифікати і пам’ятні сувеніри. Крім того, вони познайомилися з розпорядниками коштів, спільно з якими працюватимуть над реалізацією своїх задумів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!