У Франківську студенти-баскетболісти змагаються за першість

Автор: Борис Марія

23 Тра, 2017 07:31

За останні два тижні відбулися 6 ігор Чемпіонату студентської баскетбольної ліги серед чоловічих команд.

В результаті визначилися 4 команди, які потрапили до плей-офф.

Про це розповів головний суддя Чемпіонату студентської ліги Геннадій Калашніков.

«Усі ігри відбулися без сенсацій, фаворити були сильнішими, довівши свою перевагу над суперником», – прокоментував він.

• Прикарпатський національний університет – Коледж фізичного виховання – 84:60

Тож до ігор плей-офф потрапили команди Національного технічного університету нафти і газу та Вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки, які посіли перше і друге місце в підгрупі А. В підгрупі Б перше і друге місце посіли команди Прикарпатського національного університету і Національного медичного університету. В півфінальних іграх зустрінуться команди Національного технічного університету нафти і газу та Національного медичного університету. Іншу пару склали команди Прикарпатського національного університету та Вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки.

Команди, які програли, зустрінуться між собою, щоб визначити бронзового призера, а переможці пар зустрінуться у фінальній грі для визначення Чемпіона студентської ліги сезону 2016-2017 років. Півфінал, фінал та гра за третє місце буде проведено з однієї гри.