У Франківську започаткували нагородження у сфері нерухомості Real Estate IF Award (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

11 Жов, 2018 17:07

У Франківську започаткували нагородження у сфері нерухомості Real Estate IF Award (ФОТО)

Асоціація Фахівців (ріелторів) з Нерухомості України започатковувала щорічне галузеве нагородження найкращих гравців на ринку нерухомості Івано-Франківська «Real Estate IF Award».

Читайте також: Кращий сервіс для клієнта. Ріелтори Івано-Франківська удосконалюють професійні вміння

Урочистості з цього приводу відбулися дев’ятого жовтня.

У цю громадську організацію входять сертифіковані ріелтори з цілої країни, а на місцевому рівні – найфаховіші представники з Прикарпаття, які весь час навчаються та вдосконалюють свої знання. За останні півроку АФНУ організувала для ріелторів десять різноманітних тренінгів, також всі фахівці Асоціації проходить обов’язкові сертифікаційні курси, а для швидкого обміну інформацією ріелтори започаткували проведення клубу MLS в Івано-Франківську.

Голова Івано-Франківського обласного відділення АФНУ Олександр Лахтіонов розповів, що свято об’єднало франківських ріелторів, провідні будівельні компанії, нотаріусів та оцінювачів майна.

«Галузь будівництва є дуже велика та важлива для економіки України. Тому, Асоціація вирішила започаткувати це свято, і відзначити подякою активних учасників Асоціації, активних учасників ринку будівництва, нотаріусів та інших. Рейтинг номінантів складали з огляду на відгуки покупців та шляхом голосування ріелторів АФНУ», – розповідає Лахтіонов.

Головна мета «Real Estate IF Award» – популяризація професії ріелтора та повернення їй довіри, пише “Галка”.

«У всьому світі дана професія одна з найповажніших, на рівні лікаря чи наукового професора. Та в нашій пострадянській свідомості ріелтора прирівнюють до «торгаша» і це створює якесь негативне забарвлення», – зазначає голова АФНУ.

Учасники заходу мали змогу познайомитись та поспілкуватися один з одним вживу, оскільки дуже часто їх співпраця відбувається у телефонному режимі та немає часу побачитись віч-на-віч. Олександр Лахтіонов сподівається, що «Real Estate IF Award»допоможе конкурентам знайти щось спільне, почати співпрацювати, навчатися, заробляти разом, щоб розвивати ринок нерухомості Івано-Франківська.

Ріелтор агенства нерухомості «Віона» Наталя Мушкевич розповідає, що подібні заходи зближують учасників ринку нерухомості та покращує їх співпрацю.

«Це перший такий захід, який проходить у Франківську та сподіваюсь, що він не останній. Нагородження ми приурочили до нашого професійного свята – Дня ріелтора», – додає Наталя.

Не менш важливу роль на ринку нерухомості грають нотаріуси, які допомагають покупцю якісно та швидко оформити потрібні документи. Фахові нотаріуси зажди володіють великою кількістю інформації та легко орієнтуються в найскладніших законах та їх змінах.

Під час урочистостей 20 будівельних компанії Франківська отримали подяки та сім – нагороди, 29 подяк отримали франківські нотаріуси і ще 19 – активні члени Асоціації.

Символом свята стала цеглинка, яку отримували переможці в кожній з номінацій. Загалом для будівельних компаній створили сім номінацій це – «Наймасштабніші будівельні проекти», «Найграндіозніші проекти», «Стабільність», «Найкращій благоустрій території», «Лідерство в темпах будівництва», «Найкращій маркетинг» та «Інноваційний проект житлового комплексу».

Перемогу у номінації «Стабільність» отримала будівельна компанія МЖК Експрес-24.

Директор МЖК Експрес-24 Олекса Салига розповів, що компанія на ринку з 1996 року та була однією з перших будівельних компаній, що з’явилися в Івано-Франківську.

«У нас були різні часи, важкі і дуже важкі. Стабільність у нас в тому, що останні вісім років фірма одна з найкращих платників податків серед всіх будівельних компаній Франківська», – додає Салига.

Директор наголосив, що вони не є найбільшою компанією міста, не будують найбільше. Але у них є своя власна ЖЕО, тому коли виникають певні проблеми покупець знає, що звертається напряму до забудовника.

«Ми розуміємо, що у нас своє місце на ринку, не найкраще, не найвище, але своє», – говорить Салига.

Свої нагороди отримали й інші компанії міста:

«Наймасштабніші будівельні проекти» – будівельна компанія «Ярковиця»

«Найкращий благоустрій території» – «Вамбуд»

«Лідерство в темпах будівництва» – «Спілка забудівників»

«Найкращий маркетинг» – «Вертикаль»

«Інноваційний проект житлового комплексу» – «Благо»

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!