У Франківську завершують реконструкцію футбольного поля на базі ІФНТУНГу (ФОТО)

Автор: Застава Максим

08 Лис, 2018 17:09

У Франківську завершують реконструкцію футбольного поля на базі ІФНТУНГу (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, на базі спортивного комплексу ім. Гемби А.П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проводиться капітальний ремонт футбольного поля.

У прес-службі Івано-Франківської ОДА зазначили, ремонтні роботи з реконструкції футбольного поля спорткомплексу – на фінішній прямій.

“На сьогоднішній день основна частина робіт вже виконана, зокрема: демонтовано верхній шар поля, встановлено новий газон, облаштовано систему автоматичного поливу поля та дренажну систему, встановлено поліуретанове покриття бігових доріжок та змонтовано огорожу. Закінчуються електромонтажні роботи, триває монтаж спортивного обладнання й облаштування благоустрою території, попереду також — розмітка спортивного поля”, – йдеться у повідомленні, передає “Галка“.

Днями завершилось укладання нового якісного трав’яного газону. До слова, для стадіону ІФНТУНГ обрано газон, який найбільше підходить для кліматичної умов регіону. Також узгоджено питання щодо проектування системи озвучення та відеоспостереження.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...