У Городенці відкрили дитячий будинок сімейного типу (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

14 Кві, 2019 20:36

У Городенці відкрили дитячий будинок сімейного типу (ВІДЕО)

Днями в місті Городенка на Прикарпатті відбулася унікальна подія – урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу.

Читайте також: На Городенківщині офіційно представили нового очільника району (ФОТО)

В будинку буде жити велика родина Василя та Світлани Приймаків – батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу, інформує Служба у справах дітей Городенківської РДА.

Дитбудинок сімейного типу – це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя, яке бере на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час урочистостей начальник обласної служби в справах дітей Іван Ковалик привітав родину Приймаків з цією чудовою подією і подякував подружжю те, що вони вже “підняли” багатьох дітей і на цьому не зупиняються.

Начальник служби в справах дітей Городенківської РДА Андрій Цюмпала підкреслив, що дітям, які позбавлені можливості виховуватися батьками, важливо побачити модель сім’ї, з якої вони можуть брати приклад у майбутньому. 

Після спільної молитви відбулася церемонія передачі ключів до будинку. До слова, будівля ця не належить ані фонду, ані родині, а є власністю Городенківської районної ради.

Зі словами подяки до всіх, хто сприяв цій доброчинній справі, звернувся батько родини, а найменший вихованець дитячого будинку Денис запросив дорогих гостей до будинку. Далі цю особливу подію відсвяткували співами.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!