У “Київстар” прокоментували “земельний” судовий спір з прокуратурою Прикарпаття

Автор: Турій Роман

16 Кві, 2018 15:36

У “Київстар” прокоментували “земельний” судовий спір з прокуратурою Прикарпаття

Як інформувала “Галка” раніше, Коломийською місцевою прокуратурою пред’явлено до господарського суду позовну заяву в інтересах держави до місцевого державного  навчального  закладу  та  ПАТ  «Київстар».

Установлено, що  вказаним  мобільним  оператором  на  правах  оренди використовувалась земельна ділянка місцевого аграрного ліцею не за  навчально-виховним  призначенням.
У позовній заяві прокуратура вимагає через суд визнати недійсним договір оренди  державного  майна  та звільнити  займану  земельну  ділянку, інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Натомість компанія “Київстар” у коментарі “Галці” повідомила, що категорично не погоджується з позицією Коломийської місцевої прокуратури викладеної у позовній заяві, щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки у м. Коршів Коломийського району. Договір оренди державного майна укладено з ДНЗ «Коршівським професійним аграрним ліцеєм» у 2012 році і діє по теперішній час. Компанія дотримується умов договору, тому вважає позовну заяву безпідставною і буде захищати свої законні права і інтереси в судовому порядку. Компанія Київстар, як лідер телекомунікаційного ринку України запевняє, що здійснює господарську діяльність у чіткій відповідності до вимог законодавства України.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...