У міській раді – суперечка навколо порядку денного

Автор: Турій Роман

09 Жов, 2014 10:48

У міській раді – суперечка навколо порядку денного

У ці хвилини розпочалася позачергова сесія міської ради. На її старті виникла суперечка щодо формування порядку денного.

Читайте також: 10 прикарпатських підприємств отримали кошти на розвиток власної справи (ФОТО)

Депутат міської ради Сергій Борзов висловив незгоду з запропонованим порядком позачергової сесії. Каже, група депутатів, котра її ініціює, просила винести на розгляд два питання – щодо ремонту вулиці Набережна та про виконання програми економічного і соціального розвитку міста. Тому вони мали б стояти в черзі на розгляд першими. Натомість вони лише під номер 5 і 6.

Міський голова Віктор Анушкевичус пояснив – є традиція, що усі звернення (мова йде про звернення щодо скасування спеціального статусу тимчасово окупованих територій) розглядаються першими. Питання щодо заміни заступника – суто технічне, мовляв ні в кого до нього зауважень немає.

Те ж саме стосується питання  Теплокомуненерго – рішення щодо продовження співпраці з ЄБРР потрібно приймати обов”язково в жовтні, це теж технічне питання, каже міський голова.

Сергій Борзов з цим не погодився, – відповів, що Білика потрібно спершу заслухати, як керівника управління економіки. Однак голосування щодо зміни у розташуванню питань порядку денного виявилося нерезультативним.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...