У МІУК розповіли, навіщо підприємству збільшують статутний капітал

Автор: Людмила Баран

13 Бер, 2018 08:30

У МІУК розповіли, навіщо підприємству збільшують статутний капітал

Директор КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” Мирон Джус розповів, навіщо підприємству збільшують статутний капітал.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню  “Місто”. 

“Насправді МІУК за ті гроші не розкошує, бо вони розраховані на реалізацію програм. Тобто, з цих коштів на утримання нашого підприємств не йде ні копійки. За рахунок квартплат мешканців ми себе повністю утримуємо. Хоча ні, за статутні кошти ми купили автомобіль для аварійно-рятувальної служби.

Коли я ще був головним інженером, то в мене виникла ідея її створити. Хоч тоді і була аварійна служба ЄРЦ, але насправді це було окреме підприємство, яке мало свого директора. Ми їм платили гроші, і вони надавали послуги. Але ця служба і якість її послуг ніколи нас не влаштовували. Тому в кінці 2016 року ми все-таки створили аварійно-рятувальну бригаду в структурі МІУК і розмістили її на нашій території.

В місті зараз є дві програми – модернізація житлового фонду і благоустрій прибудинкових територій. Вони розроблені до 2020 року, чітко розписані суми, які йдуть на виконання робіт. Наприклад, на реалізацію програми модернізації багатоквартирних житлових будинків цього року було заплановано 28 мільйонів, а нам дали 16. На благоустрій прибудинкових територій виділили 6 мільйонів, а загалом отримали 22 мільйони.

Зараз не можу точно сказати, скільки коштів нам ще мають виділити. Я переважно у фінанси не втручаюсь. У нас є комерційний директор, який стежить за цим. Я не фінансист, а інженер-будівельник. У нас на рахунку має бути приблизно 2 мільйони запасу, якщо є менше – значить, вже треба звертатися і просити, щоб виділили гроші”, -розповів Мирон Джус.

Читайте також: Мені не соромно за те, що ми підняли тарифи, – директор КП “МІУК” Мирон Джус

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...