У МЗС пояснили, чому для польських шопінг віз вимагають більше документів

Автор: Людмила Баран

16 Жов, 2014 17:24

У МЗС пояснили, чому для польських шопінг віз вимагають більше документів

За довідкою МЗС, Польща вимагає додаткові документи для візи через рішення Єврокомісії.

Про це розповів речник МЗС України Євген Перебийніс на брифінгу 15 жовтня, передає Lowcostavia.

За словами речника, збільшення кількості документів, які українці мають подавати для отримання шенгенської візи в консульських установах Польщі, відповідає рішенню Європейської комісії.

Ще 29 квітня Європейською комісією було затверджено уніфікований перелік документів, які мають подаватися громадянами України до консульських установ держав-членів ЄС для оформлення віз.

Зі свого боку Україна в рамках подальшого спрощення поїздок громадян України до ЄС послідовно вимагала від європейської сторони якнайшвидшого схвалення такого переліку документів для громадян України, які були б уніфікованими для всіх держав.

Затверджений перелік передбачає надання громадянами України при оформленні шенгенської візи чотирьох документів, які підтверджують мету поїздки, джерело доходів в Україні або довідку з місця роботи, наявність коштів для здійснення поїздки або довідку з банку, наявність житла на час перебування в країнах Шенгенської зони.

”Тому перелік документів, які вимагаються консульськими установами Польщі в Україні, повністю відповідає схваленому Єврокомісією рішення з цього питання”, – сказав Перебийніс.

Нагадаємо, що з 15 жовтня змінюються правила прийому документів на шопінг візу. Якщо ви записані на подачу документів у жовтні, то вимоги до документів залишаються старими, а якщо ви записані 3 листопада чи пізніше, то потрібні додаткові папери.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!