У парламент від Франківська знову йде міфічний кадидат

Автор: Турій Роман

17 Вер, 2014 10:15

У парламент від Франківська знову йде міфічний кадидат

Другим претендентом у Верховну Раду від Івано-Франківська, після Володимира Чорноуса, Центральна Виборча Комісія зареєструвала Тітова Володимира Дмитровича.

Цей самовисуванець відомий мешканцям присутністю у виборчому бюлетені проміжних виборів у ВР, які відбулися в Івано-Франківську 25 травня цього року.

Як відомо, до інших публічних передвиборчих заходів цей кандидат тоді не вдавався. 67-річний “політик” представив ЦВК свою передвиборчу програму. Вона залишилася фактично незмінною від варіанту 25 травня. У ній обіцяє боротися за соціальний захист. Зокрема Тітов розкрив свій варіант гідної оплати праці та пенсії для громадян:

“Люди інтелектуальної праці повинні мати гідну платню, бо інтелектуальний потенціал-це майбутнє не тільки держави, але й всього людства! Люди фізичної праці повинні отримувати стільки, хто скільки може заробити. Пенсіонери мають мати СПРАВЕДЛИВУ І ГІДНУ ПЕНСІЮ “, – переконаний пенсіонер-кандидат.

Єдине суттєве оновлення у програмі Тітова є думка, що “спірні питання треба вирішувати шляхом переговорів, а не шляхом воєнних дій.”

На проміжних виборах 25 травня Тітова підтримали 622 іванофранківці (0,54% від усіх голосів)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!