У підрозділах прикарпатської поліції стажуватимуться 18 курсантів

Автор: Борис Марія

11 Січ, 2018 11:44

У підрозділах прикарпатської поліції стажуватимуться 18 курсантів

Відповідно до навчальної програми курсанти Факультету №3 м. Івано-Франківська НАВС України проходитимуть практику в підрозділах поліції області.

Читайте також: У двох районах Франківщини представили нових керівників поліції (ФОТО)

Стажування заплановано до 19 травня. Впродовж цього періоду юні правоохоронці: слідчі, оперуповноважені, криміналісти будуть застосовувати здобуті теоретичні знання у підрозділах поліції. Згідно поданих курсантами рапортів їх направили на стажування у ті підрозділи, де вони виявили бажання проходити стажування.

Заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк провів цільовий інструктаж за напрямками діяльності та зосередив увагу на першочергових завданнях практикантів, а це дотримання дисципліни і законності під час служби. Також особисто познайомився та поспілкувався з кожним курсантом та надав рекомендації щодо виконання ними службових завдань.

Як зазначив Василь Мирославович: «Мета вашого стажування – навчитися застосувати здобуті теоретичні знання безпосередньо у практичній діяльності. За період практики ви маєте максимально вникнути в особливості професії за кожним напрямком діяльності й самостійно, але за погодженням наставників, приймати рішення».

За період проходження практики кожному курсанту буде надано характеристику, а в подальшому призначено на посаду.

Інформує Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!