У відтермінуванні угоди про Асоціацію немає нічого страшного. Бізнес отримає рік, щоб вивчити нові правила гри – політолог

Автор: Турій Роман

14 Вер, 2014 09:37

У відтермінуванні угоди про Асоціацію немає нічого страшного. Бізнес отримає рік, щоб вивчити нові правила гри – політолог

Відтермінування практичної імплементації Угоди про Асоціації та Зону вільної Торгівлі між Україною та Європейським Союзом на рік, точніше не політичної а лише економічної її частини – вимушений крок, який насамперед негативно впливає на Європейські економіки, а не на українську.

Читайте також: Голову облради та ще шістьох прикарпатців відзначив державними нагородами Президент України

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політолог Павло Нусс.

«За цей термін дії відтермінування, на мій погляд, у українського бізнесу з’явився час ретельно вивчити технічні та юридичні тонкощі Угоди для входу на Європейський ринок. Безумовно, відтермінування імплементації відбулось за рішення учасників консультацій, Європейським Союзом, Україною та Росією, рішення прийнято, і воно не має впливати на внутрішньополітичний процес. Угода буде ратифікована 16-го вересня, а це означає, що на державному рівні Україна визначила свій геополітичний курс, обравши євроінтеграційний напрямок», – каже політолог.

За його словами, у відтермінуванні є лише один політичний негатив – політичні опоненти Петра Порошенка зараз розпочнуть його критикувати.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!