У Запоріжжі “ураганівці” впевнено переграли львівську “Енергію” (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

25 Вер, 2018 08:06

У неділю, 23 вересня, матчами у Запоріжжі та Херсоні завершився перший тур Кубку ліги.

Після попередньої мінімальної звитяги над “ІнБев-НПУ” (3:2), у неділю, 23 вересня, підопічні Максима Павленка були сильнішими за львівську “Енергію” – 5:2. До перерви суперники обмінялися забитими м’ячами: на гол Сторожука у “зелено-білих” відповів Гасюк.

У другому таймі івано-франківці розвинули свою перевагу. Спершу відзначився Лебідь, після чого Когут і Лисенко ще двічі засмутили голкіпера львів’ян. На 34-й хвилині вже Кордоба забив своїй колишній команді, зробивши рахунок розгромним. Щоправда, останнє слово у цій зустрічі було за “енергетиками”, коли при грі з п’ятим польовим Струк встановив підсумкові цифри – 5:2 на користь “драконів”, пише “Галка” з посиланням на “sport.if.ua“.

В підсумку – перемога іванофранківців з рахунком 2:5.