Україна на останніх хвилинах перемогла Люксембург у відборі до Євро-2020

Автор: Турій Роман

26 Бер, 2019 08:56

Збірна України у матчі 2 туру кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи 2020 року на останніх хвилинах вирвала перемогу у команди Люксембурга з рахунком 2:1.

Поєдинок пройшов у понеділок, 25 березня в Люксембурзі.

Після матчу з Португалією Андрій Шевченко зробив відразу кілька змін у стартовому складі – тренер “синьо-жовтих” вирішив зіграти без номінального опорного півзахисника.

Українці у перші 30-ть хвилин поєдинку повністю переважали суперника, але першими забили в цій грі господарі поля. Після навісу з флангу Давід Тюрпель виявився першим на м’ячі і пробив Андрія П’ятова – 1:0.

“Синьо-жовті” доволі швидко відігралися. На 40-й хвилині після ідеального пасу в штрафний майданчик від Олександра Зінченка Віктор Циганков ударом низом пробив у кут воріт збірної Люксембурга – 1:1.

У другому таймі Люксембург не здався і створив чимало проблем захисту українців. В атаці підопічні Шевченка були не менш активними, ніж у першому таймі, але ударам Коноплянки, Мораєса та Яремчука не вистачало точності.

На 90-й хвилині люксембуржці мали шанс навіть виграти цей матч, але не використали вихід два в один.

Уже на третій доданій хвилині до основного часу Україна вириває перемогу в цій зустрічі. Руслан Малиновський виконав зі стандарту подачу в штрафний майданчик і Жерсон Родрігес ударом головою у кут власних воріт забиває автогол, принісши Україні важливі три очки.

Після цієї перемоги збірна України з чотирма очками після двох турів очолила групу В. В іншому матчі групи цього дня Португалія та Сербія зіграли унічию 1:1.