Україна не братиме участь у Євробаченні-2015

Автор: Вадим Войтик

19 Вер, 2014 21:30

Україна не братиме участь у Євробаченні-2015

Представники від України на “Євробачення–2015” в Австрію не поїдуть.

Про це повідомив генеральний директор Національної телекомпанії Зураб Аласанія.

Відмовитися від участі в конкурсі компанія вирішила через брак коштів та складну ситуацію в країні. Поновити участь в Євробаченні Україна – планує в 2016-ому.

“Ми розуміємо, що Євробачення – іміджевий проект, престижний. Але ми не маємо права робити щось погано. А на “добре” у нас банально немає грошей. Якщо у когось є бажання нам допомогти – ми будемо тільки раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було прийнято таке рішення “, – прокоментував ситуацію генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

“Ми радилися з багатьма артистами, і вони сказали, що не брали б участі в конкурсі, адже зараз розважальні проекти не зовсім актуальні. І кошти, які були б витрачені на проведення українського нацвідбору Євробачення-2015, доцільніше направити на більш важливі потреби”, – зазначив продюсер творчого об’єднання музичних програм НТКУ Влад Багінський.

При цьому на телеканалі проволять переговори з ЄМС стосовно трансляції півфіналу та фіналу конкурсу, який цього року прийматиме Відень – представник Австрії Кончіта Вурст перемогла у конкурсі.

Україна постійно брала участь у Пісенному конкурсі Євробачення, починаючи з 2003 року. Тоді Олександр Пономарьов зайняв 14 місце.

Вже на другий рік участі Україна виграла (Пісенний конкурс Євробачення 2004) з піснею Дикі Танці Руслани і максимальним балом за всю попередню історію конкурсу.

Востаннє Україну на Євробаченні-2014 представляла Марія Яремчук, яка посіла шосте місце, набравши 113 балів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!