Українці переграли пісню Адель “Hello” на бандурі, дудуці та джембе (ВІДЕО)
24 Лис, 2015 10:20
Максим Бережнюк, Ярослав Джусь та Валентин Богданов представили інструментальну версію пісні “Hello” у супроводі фортепіано та етнічних інструментів. Композиція, що менш як за місяць набрала близько чотирьохсот мільйонів переглядів у мережі Youtube, вперше прозвучала у супроводі фортепіано та бандури, дудука, пан-флейти, сопілки та джембе.бандура
Записану наживо музичну імпровізацію українські музиканти презентували до виходу третього сольного альбому “25” Adele, – повідомляє “Галка” з посиланням на bandurastyle.
Бандурист Ярослав Джусь та мультиінструменталіст Максим Бережнюк не вперше експериментують, виконуючи на етнічних інструментах музику українських та закордонних виконавців – “Океану Ельзи”, “Скрябіна“, Coldplay, Scorpions. На думку музикантів, таке виконання надає колоритного звучання відомим композиціям. Але у цих творчих експериментів є й інша мета.
“Такі інструменти як дудук, сопілка, бандура дозволяють по-новому почути знайомі всім треки. Водночас це популяризує народні інструменти, розкриває їхні можливості, – розповідає фронтмен гурту The DOOX Максим Бережнюк. – Пісня Hello, мені здається, прозвучала дуже тепло, з нотою ностальгії.”
Цього разу до творчого тандему долучився відомий український барабанщик, засновник перкусійної школи “По барабану!” Валентин Богданов:
“Ми вперше грали у такому складі. Без жодних репетицій. Велике задоволення працювати з професіоналами, коли всі з півноти розуміють один одного і дають можливість виразити себе у грі. Як на мене, саме імпровізація дозволяє якнайкраще передати своє відчуття музики. А барабани, на мою думку, додали Adele трохи шаманізму.”
Ініціатор проекту Bandura Style, композитор та музикант Ярослав Джусь зазначив, що не вперше виконує на бандурі пісні британської виконавиці:
“Творчість Adele мені близька, – говорить Ярослав. – Її підхід до створення пісень вирізняється особливою чуттєвістю. Під час виступів мене часто просять зіграти на бандурі Skyfall, Rolling in the deep. З виходом нового альбому цей перелік поповниться. Один із напрямів проекту Bandura Style – це створення каверів на відомі пісні, аранжування та переклад нот цих творів для бандури. Запис сучасних композицій надзвичайно мотивує маленьких бандуристів вивчати цей інструмент та виконувати на ньому улюблену музику.”