Українці створили додаток, в якому можна купити автоцивілку за хвилину

Автор: Застава Максим

27 Чер, 2018 17:21

Українці створили додаток, в якому можна купити автоцивілку за хвилину

Команда національного сервісу ШТРАФИ UA випустила оновлення для IOS і Android. Електронний поліс ОСЦПВ тепер можна придбати через смартфон за хвилину. З’явилася функція підбору електронного ОСЦПВ за держ. номером авто та його зручної покупки і зберігання. Сервіс також доступний он-лайн.

Нова версія дозволяє придбати і зберігти ОСЦПВ в мобільному телефоні. Система своєчасно нагадає про закінчення терміну його дії і вчасно запропонує оновити договір. Додаток також впорядковує і зберігає квитанції про оплату як штрафів, так і ОСЦПВ, дозволяє відправляти їх в форматі PDF на свій e-mail, в разі необхідності.

“Поліс завжди повинен бути з собою. За даними Національної Поліції України (департаменту інформаційно-аналітичної підтримки), тільки за 2017 рік було виписано приблизно 200 000 штрафів, пов’язаних з автоцивілкою. Аналіз статистики сплачених штрафів дозволив нам виявити: часто такі штрафи виникають через те, що у документа закінчився термін дії, або його забули вдома. Проблема з втратою паперового поліса, незручністю зберігання як паперового, так і електронного полісів створює водіям “головний біль” і фінансові недостачі. Тільки протягом 1 кварталу 2018 у результаті ДТП за ОСЦПВ постраждалі отримали 529 млн грн, що неможливо реалізувати без поліса “на руках” під час ДТП. Тому ми вирішили доповнити наш сервіс можливістю покупки і зручного зберігання ОСЦПВ. Реалізувати її як он-лайн, так і через смартфон,” – говорить Денис Дмитров, засновник сервісу Штрафи UA.

Сервіс надає гарантію надійності страхових компаній, в яких купується автоцивілка. Співпраця відбувається лише з перевіреними страховими компаніями. Завантажити оновлення можна в Google Market | AppStore чи зайти он-лайн.

За даними МТСБУ за період лютий-червень придбано понад 15 тис електронних полісів. Як зазначають в МТСБУ до лютого 2019 року планується повністю перейти на електронний формат страхування. МТСБУ вирішили також проблему з перевіркою в реальному часі е-полісів, створивши спільний із поліцією продукт і інтегрувавши в планшети поліції гарячу кнопку МТСБУ. Кнопка дозволяє отримати інформацію про наявність чинного поліса по конкретному автомобілю безпосередньо з централізованої бази даних МТСБУ. Тому питання зберігання і використання стає особливо актуальним.

Наразі Штрафи UA виристує понад 30 тис. осіб, 25 тис. з яких сплачують через нього штрафи. До держбюджету через Штрафи UA сплачено понад 4 млн грн штрафів.

Нагадаємо, додаток Штрафи UA вийшов на початку вересня 2016 року в рамках інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator і потрапив у топ-10 безплатних додатків у рубриці «Фінанси» українського App Store. У вересні 2017 роки команда отримала 400 тис. грн на розвиток сервісу та впровадження функції безпечного керування, розвиток якої стане наступним етапом оновлень. Це стало можливо завдяки фінансовій підтримці, наданій проектом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги»/ТАРАS, яка реалізується Фондом Євразія в партнерстві з Фондом “Східна Європа” та ГО «Social Boost».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!