Українцям можуть заборонити в’їзд в Польщу, якщо вони не щеплені від кору

Автор: Зелінська Таня

06 Лис, 2018 11:18

Українцям можуть заборонити в’їзд в Польщу, якщо вони не щеплені від кору

Польща планує не впускати на свою територію іноземців без щеплень від кору. В країні вважають, що варто активно боротися із захворюванням.

У Міністерстві здоров’я Польщі готують законопроект, згідно з яким в’їзд до країни нещепленим громадянам третіх держав буде заборонений.

Про це повідомляє “Польське радіо”, з посиланням на слова польського Міністра здоров’я Лукаша Шумовського.

“Польські громадяни в безпеці. Вакцинація понад 95% захищає нас від епідемії”, – запевнив він.

Головний санітарний інспектор Ярослав Пінкас сказав, що у Польщі є кір, “лише занесений з-за кордону, а свого кору немає вже декілька років”.

Пінкас додав, що обов’язково потрібно вимагати щеплення від іноземців, котрі перебувають у Польщі тривалий період, пише “Галка” з посиланням на ТСН.

За його словами, епідеміологічна ситуація в Польщі вимагає активної роботи, аби особливо іноземці, котрі працюють у Польщі триваліший період, були щеплені. Він підкреслив, що це стосується, передусім, тих осіб, котрі працюють з дітьми.

“Нині ми спільно з міністром внутрішніх справ та адміністрації працюємо над опрацюванням якихось раціональних правил. Однак це має відбуватися дуже тактовно”, – сказав інспектор.

Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров’я України відзвітували, що за загальна кількість тих хто захворів на кір від початку року вже сягнула позначки у 35 тисяч, а захворюваність на кір невпинно зростає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Франківщині значний брак вакцин від дифтерії і кору

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...