“Ураган” здобув вольову перемогу та вийшов до плей-офф Екстра-Ліги

Автор: Костинюк Олександр

05 Бер, 2018 09:08

В останньому матчі регулярного сезону Екстра-ліги франківський “Ураган” святкував вольову перемогу над рівненським “Кардиналом-Рівне” та пробився до плей-офф турніру.

Пропустивши першими, “ураганівці” не склали зброю і у другому таймі влучні удари Басича у власні ворота та класний постріл Михайла Зварича принесли перемогу “драконам” – 2:1, інформує “Sport.if.ua”.

Та доля команди Максима Павленка вирішувалась не лише у Рівному, а й в Одесі, де зустрічались “Епіцентр К-Авангард” та покровський “Титан”. Суперники у Південній Пальмірі забили на двох 12 голів, а фінальна сирена зафіксувала бойову нічию – 6:6.

Таким чином, “Ураган” посів восьму позицію у регулярному чемпіонаті, що дозволяє франківському клубу зіграти у плей-офф. У чвертьфіналі суперником “драконів” буде переможець “регулярки” столичний “ХІТ”.

“Кардинал-Рівне” (Рівне) – НФК “Ураган” (Івано-Франківськ) 1:2
Голи: Волянюк, 12 – Басич, 21, аг, Зварич, 27.
Попередження: Піддубний, 29, Басич, 29, Волянюк, 40 – Сімка, 13, Шотурма, 24, Іваняк, 29, Микитюк, 29, Цілик, 40.