В Індії абітурієнтам презентували франківський медичний університет (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

10 Лип, 2018 16:23

В Індії абітурієнтам презентували франківський медичний університет (ФОТО)

Днями з робочим візитом в Індії побував проректор ІФНМУ з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сергій Кобець. Він презентував ВНЗ з метою заохочення майбутніх абітурієнтів вступати до Івано-Франківського національного медичного університету.

Читайте також: Франківський університет отримав високі нагороди на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017»

У Делі провели семінар, спрямований на те, щоб запросити кандидатів з Індії на навчання в Івано-Франківськ. Сергій Кобець презентував місто, напрямки роботи ІФНМУ, досягнення та конкурентоздатність університету серед інших вишів країни, повідомляється на сайті навчального закладу.

«Головна мета поїздки — заохотити абітурієнтів до здобуття медичної освіти саме в нас. Презентуємо Івано-Франківськ, особливу увагу приділяємо умовам вступу, досягненням нашого університету. Подію відвідали понад 100 осіб, тож є великий інтерес до нашого університету», – розповідає Сергій Кобець.

На разі в ІФНМУ навчається близько півтисячі іноземних громадян, родом з Індії. Викладачі вишу відзначають дисциплінованість індійських студентів та їхній належний рівень знань. Студенти з Індії беруть участь у науковому житті, творчій самодіяльності, займаються спортом.

Фото взяті з сайту ІФНМУ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...