В Івано-Франківську пройде тиждень кіно на підтримку режисера Сенцова

Автор: Турій Роман

18 Вер, 2014 11:20

В Івано-Франківську пройде тиждень кіно на підтримку режисера Сенцова

Після того, як з 3 по 9 вересня в Києві з успіхом пройшли кінопокази сучасних українських фільмів на підтримку режисера Олега Сенцова, цю ж програму покажуть  і в інших містах  України. Зокрема в Івано-Франківську.

Покази пройдуть у шести містах Західної України: Львові, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Рівному та Ужгороді, повідомляє Zaxid.net.

Першим Тиждень прийматиме Тернопіль (25-30 вересня). А з 3 жовтня фільми на підтримку Сенцова показуватимуть  в Івано-Франківську.

Олег Сенцов і досі перебуває у московському слідчому ізоляторі Лефортово. Його заарештували 10 травня у Сімферополі і звинувачують у підготовці терактів в Криму. Наразі, суд продовжив утримання Сенцова під вартою до 11 жовтня.

Дізнавшись про кінопокази на його підтримку,  режисер відповів: “Я дуже вдячний усім, хто мене підтримує, постійно відчуваю підтримку. Я подумки з ними в нашій боротьбі за свободу”.

В рамках Тижня українського кіно на підтримку Олега Сенцова відбудуться покази шести українських фільмів останніх років: “Гамер” (реж. Олег Сенцов), “Молитва за Гетьмана Мазепу” (реж. Юрій Іллєнко), “Істальгія” (реж. Дар’я Онищенко), “Трубач” (реж. Анатолій Матешко), “Параджанов” (реж. Олена Фетисова, Серж Аведікян) та альманах короткометражної документалістики “Вавилон’ 13”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!