В міській дитячій поліклініці триває капітальний ремонт (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

10 Лип, 2018 17:18

В міській дитячій поліклініці триває капітальний ремонт (ФОТО)

Міській дитячій поліклініці, що на вулиці Тичини, вже вдалося повністю замінити системи тепло та водопостачання. Також у всьому закладі замінено вікна та двері, що суттєво допоможе уникнути тепловтрат. Окрім того, закінчено ремонт холу та ремонт двох сходових кліток.

Читайте також: Без "радянського духу". З'явилися фото відреставрованої зали для зібрань франківських чиновників

Міська поліклініка – один із найбільших закладів: 4 поверхи та підвал, тож роботи ще багато. Окрім капітальних ремонтів коридорів та кабінетів, також заплановано оновлення обладнання.

 Міський голова Руслан Марцінків пояснив, що коштів бракує, адже на міський бюджет суттєво збільшилося навантаження через виплати заробітних плат.

«Насправді стараємося, щоб кожен медичний заклад змінювався, ставав комфортнішим та сучасним. Адже, коли людина потрапляє у медичний заклад, то важливо, щоб навколо було не тільки піклування про здоров’я, але й панувала позитивна атмосфера навколо», – наголосив Руслан Марцінків.

Роботи тривають вже два місяці. Для того, щоб не створювати незручностей, медичні працівники продовжували прийом пацієнтів, незважаючи на ремонт.

«Були певні труднощі, але батьки ставилися з розумінням і чекали на оновлення закладу. Адже раніше здавалося, що то лікарня для дорослих, а не для діток. Зараз же зміни – очевидні. І хоч роботи ще дуже багато, але персонал та відвідувачі, в тому числі й маленькі, дуже задоволені»,- зізналася медик.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...