В український прокат вийшла нова стрічка Девіда Фінчера “Зникла”

Автор: Турій Роман

03 Жов, 2014 10:39

В український прокат вийшла нова стрічка Девіда Фінчера “Зникла”

2 жовтня в український прокат вийшла нова картина Девіда Фінчера. Неперевершений майстер трилеру зняв «Зниклу» із Беном Аффлеком у головній ролі.

Нік і Емі – ідеальна пара. Здавалося б, нічого не  могло затьмарити їх шлюб. Коли мати Ніка захворіла, їм довелося переїхати в Міссурі . А в п’яту річницю весілля Емі зникла. Всі докази вказують на те, що це Нік причетний до цього.

Звичайно, розповідати сюжет трилера – річ максимально невдячна, а тим більше сюжет трилера Фінчера. У будь-яку хвилю виникає небезпека спойлера, передає Zaxid.net.

Так що – тільки факти. Фільм поставлений за однойменною книгою Гілліан Флінн. Незважаючи на характерну зав’язку «Зникла» має численні відмінності від класичного детектива. Це, скоріше, драма, де детективна складова потрібна у якості додаткового виразного засобу.

Нова картина більше нагадує препарування сучасного шлюбу в умовах сучасного суспільства. Для Фінчера, як завжди, не так багато важить сама подія, як її причини та деталі, до яких він традиційно проявляє максимальну уважність.

Проте це аж ніяк не позбавляє фільм напруження.

Аффлек говорить про свого героя: «Ми самі себе обманюємо, коли стверджуємо, що ніколи б не вчинили так чи інакше».

Тож кожен глядач має змогу проаналізувати і власні вчинки, побачивши їх у фільмі як під збільшуваним склом. Для цього потрібен здійснити лише один: піти в кіно.

Нагадаємо, що Девід Фінчер добре відомий завяки фільмам «Сім», «Бійцівський клуб», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Зодіак», «Соціальна мережа», «Дівчина із татуюванням дракона».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...