В яскравому матчі португальці з “Браги” мінімально перемогли “Прикарпаття” в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

23 Тра, 2019 21:19

23 березня на стадіоні “Рух” відбувся міжнародний товариський матч, у якому футболісти “Прикарпаття” приймали португальську “Брагу”.

Перед матчем до франківців звернулися міський голова Руслан Марцінків та віце-мер міста Брага. Вона зазначила, що раді гостювати в Івано-Франківську, і хочуть розвитку у інших видах спорту, інформує “Галка”.

У першому таймі, незважаючи на дружній матч, непоступливої боротьби вистачало. Через травми у складі прикарпатців відбулися дві вимушені заміни – завчасно пішли Оринчак та Данищук. А тим часом гостям вдалося відкрити рахунок, сталося це на 30-ій хвилині. За рахунку 0-1 команди пішли на перерву. Під час неї нагородили ветеранів “Прикарпаття”.

У другому таймі іванофранківці кинулися відіграватися, в вже на 50-ій хвилині забили. Після подачі Боришкевича впритул головою ворота “Браги” розстріляв Цюцюра. На 77-ій хвилині у ворота господарів призначили пенальті, яке вдалося відбити Остапу Вульчину.

Однак на 85-ій хвилині португальці таки вийшли вперед.

На останній секундах обидві команди мали шанс забити більше голів, та їх не використали. В підсумку 1-2 на користь “Браги”.