Від електрики можуть відключити Івано-Франківську філію Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення

Автор: Людмила Баран

06 Жов, 2014 13:16

Від електрики можуть відключити Івано-Франківську філію Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення

Концерн, який забезпечує телерадіомовленням мешканців Івано-Франківської області, можуть відключити від електрики через борги. Вжити відповідних заходів планують вже 8-го жовтня.

Енергетики стурбовані станом розрахунків за спожиту електроенергію Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. Станом на кінець вересня заборгованість цього споживача за світло становить 174,2 тисяч гривень, повідомляє прес-служба “Прикарпаттяобленерго”.

Як зазначають в енергокомпанії, вона  неодноразово йшла на зустріч боржнику, відтерміновувала платежі, оскільки КРРТ забезпечує телерадіомовленням мешканців Івано-Франківської області. Але ситуація з розрахунками не покращилася, оплата за світло була несвоєчасною та неповною.

У випадку, якщо Івано-Франківська філія КРРТ не розрахується із заборгованістю, згідно з нормами чинного законодавства, енергетики будуть змушені припинити електропостачання об’єктам КРРТ області.

Зокрема, заходи з припинення електропостачання Верховинської філії КРРТ заплановані на 8 жовтня.

«Ми розуміємо всю важливість роботи даного споживача, саме тому йшли на поступки стільки разів, – зазначає заступник директора з енергозбуту ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Дацко. – Сподіваємося, що керівництво КРРТ все ж знайде можливості для вчасного розрахунку з спожиту електроенергію і нам не доведеться вдаватися до крайніх заходів».

Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (Концерн РРТ) — державний оператор телерадіомовлення, радіорелейного й супутникового зв’язку; здійснює трансляцію державних теле- і радіоканалів по всій території України, а також супутникове мовлення в європейських країнах.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...