Від світла також вимикатимуть і промислові об’єкти

Автор: Турій Роман

18 Вер, 2014 18:12

Від світла також вимикатимуть і промислові об’єкти

Уряд переглянув свою позицію щодо запровадження графіків аварійних вимкнень в першу чергу для населення. Тож тепер промислові об’єкти можуть бути відключені від електропостачання так само, як і побутові споживачі.

Як повідомили ПАТ «Прикарпаттяобленерго» у відповідному листі Міненерговугілля, у зв’язку з гострою нестачею вугілля на складах ТЕС, було прийняло рішення застосовувати Графіки аварійних вимкнень для усіх споживачів однаково – і для промислових, і для населення Івано-Франківської області. Раніше, попереднім листом, профільне міністерство зобов’язувало енергокомпанії вимикати від світла населення в першу чергу.
Нагадаємо, що Графіки аварійних вимкнень вступили в дію з 29 серпня на невизначений термін. Причиною їх запровадження став брак палива, зокрема, вугілля, на електростанціях нашої держави.
Запровадження таких Графіків означає, що при виникненні енергодефіциту та браку потужності, за командою диспетчера енергосистеми, обленерго будуть вимикати споживачів від світла. Очікується, що такі вимкнення будуть відбуватися у години пікових навантажень. Тобто зранку — 9:00-11:00, ввечері — 20:00-22:00.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...