Військові авіатори підкорили Говерлу (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

04 Вер, 2018 17:12

Військові авіатори підкорили Говерлу (ФОТО)

Днями військовослужбовці підпорядкованих військових частин повітряного командування «Захід» підкорили найвищу точку України.

Похід на найвищу вершину Українських Карпат відбувся в рамках реабілітації учасників антитерористичної операції. Даний захід здійснився завдяки соціальному відділу Солонківської об’єднаної територіальної громади на чолі з Лесею Богун-Курнат та Голови Солонківської ОТГ, а також за підтримки депутатів, волонтерів, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей.

Учасники походу здіймаючись на вершину, тим самим допомогли здійснити мрію: піднятися на гору, висота якої складає понад дві тисячі метрів учаснику антитерористичної операції – Андрію Усачу, пише “Галка” з посиланням на повітряне командування “Захід”.

В березні 2014 року Андрій добровольцем пішов до армії, де уклав контракт зі Збройними Силами України. Під час війни на Сході, воював у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади. 17 липня в Луганському аеропорту терористи обстріляли його підрозділ з «Градів», в наслідок чого Андрій отримав поранення. Хірург Дмитро Лось в фронтових умовах змушено ампутував ліву кінцівку. 

“Іти на вершину непросто: стрімкі підйоми, каміння та не протоптані стежки чекали на них. Сходження на гору тривало протягом шести годин. Але навіть з такою травмою, Андрій не відступив і піднявся на протезі. Такі заходи є дуже важливими, адже про хлопців, які зробили і продовжують робити героїчні вчинки – суспільство не має права забувати!”, – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!