Волонтери з десяти країн світу знайомили франківців зі своєю культурою та кухнею (ФОТО)

Автор: Застава Максим

06 Сер, 2018 15:15

Волонтери з десяти країн світу знайомили франківців зі своєю культурою та кухнею (ФОТО)

У суботу та неділю, 4-5 серпня, на Вічевому майдані відбувся масштабний фестиваль культур «Global Village». 

Читайте також: У Франківську водій рейсового автобуса відмовився безкоштовно везти атовця. Реакція побратимів не забарилася (ВІДЕО)

Організували та провели фестиваль ГО «Міський локальний Комітет «АІЕСЕК – Івано-Франківськ» спільно с Департаментом молодіжної політики та спорту міської ради.

«Global Village» – унікальний культурний фестиваль, що створює можливість для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн світу. Фестиваль створює платформу для культурного обміну, навчає мислити глобально, руйнує вщент всі стереотипи та розширює світогляд.

Цьогоріч програма двох днів була надзвичайно насичена. Більш ніж 60 іноземних волонтерів з 10 країн світу, серед яких Індонезія, Туречинна, Чехія, Китай, Єгипет, Іспанія, Греція та ін. представляли свої національні страви, костюми, вироби з кераміки і навіть валюту. Також волонтери кожної з країн співали національні пісні та запрошуючи мешканців міста, танцювали разом запальні танці. Також всім охочим малювали фарбами на обличчі прапорець будь якої країни. Для всіх присутніх виступали і різні рок гурти, серед яких гарт «Монополія» з Чернівців, інформує прес-служба Департаменту молодіжної політики та спорту.

Привітати з відкриттям фестивалю завітав Директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко. Він зазначив, що такий захід – велика цінність і надбання для нашого міста.

«Даний фестиваль сприяє дружнім зв’язкам й зміцненню взаємодії молоді з різних зарубіжних країн, створює умови щодо підтримки багатонаціональної молодіжної творчості, обміну досвідом, підвищення професійної майстерності» – зауважив Віталій Матешко.

Загалом фестиваль, що проходить в місті вже в десяте, відбувся в дуже теплій, веселій та дружній атмосфері. Мешканці міста щиро спілкувались з присутніми волонтерами, за допомогою перекладача цікавились їх звичаями та культурою. Загалом захід відвідало більше двох тисяч людей.

Організатори висловлюють подяку управлінню охорони здоров’я міської ради в особі Марії Бойко за організацію медичного обслуговування та супроводу під час проведення фестивалю, начальнику управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську в особі Олега Костенка за охорону громадського порядку та директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Марії Попович за допомогу у вирішенні організаційних питань.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!