“Волю” Дерев’янка не пускають на вибори?

Автор: Турій Роман

23 Вер, 2014 07:10

“Волю” Дерев’янка не пускають на вибори?

Прикарпатський нардеп Юрій Дерев’янко, один з лідерів партії “Воля”, заявляє про умисне усунення його політичної сили з парламентських виборів.

Читайте також: Президент відзначив нагородами дев'ятьох прикарпатців з нагоди Дня Конституції

Про це політик написав у своїй сторінці у мережі Facebook. За словами Дерев’янка, у Центральній Виборчій Комісії нібито безпідставно відмовили у реєстрації партійного списку на вибори.

“ЦВК щойно безпричинно і незаконно відмовила кандидатам у депутати від партії “ВОЛЯ” у реєстрації. Це відповідь недобитків режиму Януковича на мої рішучі дії як автора люстраційного закону «Про очищення влади» та активну позицію партії Воля!!!

Це безпрецедентно. Рідна сестра регіоналки Олени Лукаш (яка зараз перебуває у розшуку та переховується у Росії) – Секретар ЦВК Тетяна Лукаш, побачивши моє прізвище у реєстраційних документах, не знайшла нічого кращого, як знайти формальну причину для того, аби не допустити і мене, і моїх однопартійців на вибори”, – обурюється Дерев’янко.

Водночас на сайті ЦВК зазначено, що через відсутність документів, зазначених у частині першій статті 55 виборчого закону, Комісія відмовила в реєстрації 21 кандидата у народні депутати України, висунутих Політичною партією “Воля”. Це зокрема, різного роду заяви, дані про внесену заставу та ксерокопії паспорту кандидатів.

Тож Дерев’янко вже анонсував вранішній пікет ЦВК прихильниками своєї партії.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!