Тим, хто втратив сенс життя, Івано-Франківський центр соціальних служб пропонує стати волонтером

Автор: Людмила Баран

21 Вер, 2014 19:27

Тим, хто втратив сенс життя, Івано-Франківський центр соціальних служб пропонує стати волонтером

При Івано-Франківському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді працює „Школа волонтерів”. Прийом заявок до участі в школі триває.

Новий курс підготовки волонтерів розпочався 16 вересня серією тренінгових занять „Спілкування – шлях до успіху”, передає прес-служба міськвиконкому.

“Якщо Ви хочете стати волонтером, чекаємо на Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. В. Симоненка 3б. Попередній запис на заняття проводиться за телефоном : 77-20-62

То хто ж такі волонтери? Це люди, яким не нудно. Вони генератори нових ідей, в них величезна сила гумору. Винагорода за працю волонтера: – це досвід, нові знання, друзі та однодумці, віра в себе і людей, яким допомагаєш, цікаво та корисно проведений час.

Звичайно, не всі хочуть чи можуть бути волонтерами, але нам хочеться навести життєві ситуації, вихід з яких ви змогли б знайти, ставши волонтером:

Вам сумно і настрою немає. Шоколад не допомагає. Ви втратили сенс життя і це серйозна проблема.

Ви щось шукаєте, але самі не знаєте, що саме. Таке буває в 15 років. Зрозуміти, що відбувається навколо в цьому дивному світі, досить важко.

Ви геній. Ви в цьому остаточно переконані. Тільки де б це перевірити?

Ви компанійська людина, але в чужому місті якось загубилися. Часто пригадуєте вечори з гітарою, шкільних друзів, жарти і ваш маленький театр у підвалі. Тільки все це далеко”, – йдеться у повідомленні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...