Як франківські медики за кордоном вчилися оперувати ногу (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

06 Гру, 2018 10:44

Як франківські медики за кордоном вчилися оперувати ногу (ФОТО)

Наприкінці листопада викладачі та інтерн кафедри травматології та ортопедії франківського медуніверситету взяли участь у міжнародних курсах з хірургії нижньої кінцівки в Македонії.

Читайте також: «Вам смачно з нами» запрошує на роботу (ФОТО+ВІДЕО)

Протягом двох днів 53 учасники прослухали понад 24 лекції, в яких провідні фахівці Міжнародної асоціації остеосинтезу висвітлили особливості лікування хворих з травматичними пошкодженнями різних анатомічних ділянок ноги.

Серед учасників курсів були і завідувач кафедри травматології та ортопедії ІФНМУ професор Вадим Сулима, асистент кафедри Андрій Травінський та інтерн першого року Андрій Срібняк.

“Після кожних чотирьох лекцій медики в трьох дискусійних групах детально розглядали 2-3 клінічні випадки. Кожен учасник пропонував свої версії щодо тактики лікування, які розглядалися з урахуванням теоретичних аспектів прослуханих лекцій”, – розповідає професор Вадим Сулима.

Цікавим розділом навчання стали майстер-класи з оволодіння технікою малоінвазивного остеосинтезу під рентгенконтролем складних переломів проксимального відділу стегнової кістки, інформують на сайті ІФНМУ.

Зустрічі і спілкування з колегами з Македонії, Сербії, Болгарії, Йорданії дали можливість ознайомитись з рівнем ортопедичного забезпечення в цих країнах. Кожен учасник навчання отримав сертифікат.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!