Як франківські учні стають частиною європейської шкільної спільноти (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

12 Тра, 2019 15:33

Поділитись публікацією
Як франківські учні стають частиною європейської шкільної спільноти (ФОТО, ВІДЕО)

Школярі однієї з франківських шкіл у рамках міжнародного проекту обмінюються знаннями, досвідом і традиціями з дітьми з-за кордону.

Протягом лютого-травня 2019 року Івано-Франківська ЗШ ІІ-ІІІ ступенів №2 бере активну участь у міжнародному проекті “Why don’t we keep in touch?” на освітній платформі eTwinning Plus. Її партнерами стали школи з Туреччини, Йорданії, Хорватії та Азербайджану.

В рамках проекту школярі вдосконалюють навички інформаційно-комунікаційних технологій, роботу з web2.0, покращують рівень володіння англійською мовою, обмінюються знаннями про культуру й традиції різних країн, а також діляться різними цікавими країнознавчими матеріалами та піснями.

“Тільки уявіть, наші вихованці співали турецькою та азербайджанською для своїх друзів, створювали презентації школи і міста, voki, які демонструють безліч важливих об’єктів, фактів, визначних місць України. Діти написали майже 150 листів своїм партнерам англійською мовою! Під час роботи над проектом склалася потужна команда однодумців, яким небайдужий новий цікавий досвід співпраці та співіснування у віртуальному світі. Це розширює кругозір, збагачує та озброює надзвичайно корисними для сучасного життя навичками”, – йдеться в повідомленні на сторінці ЗШ №2 у соцмережі Facebook, інформує “Галка”.

Довідково. eTwinning – це найбільша спільнота шкіл Європи. Програма забезпечує діяльність інтернет-платформи для вчителів, на базі якої європейські школи реалізують спільні онлайн-проекти. У межах спеціально створеної платформи eTwinning Plus до програми залучили ще кілька держав, які поки не є членами ЄС. Серед них і Україна.

Школи-учасниці програми створюють спільні онлайн-проекти, що об’єднують кілька предметів, розвивають навички володіння іноземними мовами та використання ІКТ. Під час роботи над проектами учні стають не просто учасниками, а командами, кожна з яких має виконати частину спільних завдань.

Фото/відео взяті з сайту школи.