Юні франківці намалювали якісний світ

Автор: Турій Роман

29 Вер, 2014 13:50

Юні франківці намалювали якісний світ

Днями організатори визначили переможців та лауреатів регіонального етапу Національної виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”.

В рамках проведення конкурсу юні художники Прикарпаття віком від 5 до 17 років підготували 106 робіт, які виконувались у номінаціях “Я пізнаю якісну продукцію”, “Ми – архітектори якісного світу” та “Кращий плакат на споживчу тематику” за відповідними трьома віковими категоріями.

Активними учасниками конкурсу стали учні Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості, Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості, загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківська. Найбільше малюнків було представлено у віковій категорії 13-17 років, а найпопулярнішою виявилась номінація “Я пізнаю якісну продукцію”.

Оцінювали роботи конкурсантів представники міського виконавчого комітету, ДП”Івано-Франківськстандартметрологія”, Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості. Критерії – традиційні: актуальність і повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, творчий підхід, охайність роботи та старанність.

Дев’ять робіт дітей-переможців покажуть у Києві. Пізніше їхні напрацювання згодом розмістять у кольоровому щорічному каталозі дитячих малюнків.

В рамках відзначення Дня працівників стандартизації та метрології (щороку 10 жовтня) і Всесвітнього дня стандартів (щороку 14 жовтня) у приміщенні Фортечної галереї “Бастіон” м.Івано-Франківська з 16 по 24 жовтня триватиме виставка робіт учасників регіонального етапу конкурсу, а 16 жовтняо 15 годині відбудеться урочисте нагородження дітей-переможців цінними подарунками та дипломами. Загалом буде відзначено 37 учасників конкурсу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!