Юні футболісти СДЮСШОР «Прикарпаття» стали переможцями кубку воїнів АТО (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

17 Вер, 2018 10:51

Протягом трьох днів, з 14 по 16 вересня, в Івано-Франківську пройшов дитячий футбольний турнір кубку воїнів АТО – «Ми знаємо свою історію, ми пам’ятаємо своїх героїв».

В ньому взяли участь вісім команд дитячо-юнацьких футбольних шкіл 2007 року народження, пише “Репортер”, інформує “Галка”.

На стадіоні «Наука» за головний трофей турніру боролися команди СДЮСШОР «Прикарпаття», ДЮФК «Ніка-05», НФК «Ураган», львівські «Карпати», команда «Рух» школи ім. Б. Маркевича із Винників та ДЮСШ із Надвірної.

Їх поділили на дві групи, по чотири команди. За результатами зіграних матчів на груповому етапі були визначені команди, які вибороли право позмагатись у півфінальних матчах турніру за право зіграти у вирішальному матчі турніру.

В групі «А» дві перші сходинки посіли перша команда СДЮСШОР «Прикарпаття» та львівських «Карпат». А у групі «Б» перша команда ДЮФК «Ніка-05» та друга команда СДЮСШОР «Прикарпаття».

В першому півфінальному матчі перша команда СДЮСШОР «Прикарпаття» із рахунком – 5:4 перемогла другу команду цієї ж футбольної школи. В іншому півфінальному матчі львів’яни легко та не вимушено здолали першу команду ДЮФК «Ніка-05» – 4:1.

Невдахи півфінальних матчів, зійшлись у матчі за третє місце. Основний час завершився у нічию, а у серії післяматчевих пенальті, більш влучними були вихованці першої ДЮФК «Ніка-05, (4:3).

У фіналі юні вихованці івано-франківського «Прикарпаття» двічі відзначились у воротах львів’ян. До перерви юні «карпатівці» не тільки змогли скоротити відставання у рахунку, але й зрівняти його. На перерву команди пішли при нічийному результаті.

Протягом всього другого тайму обидва фіналісти мали безліч моментів для взяття воріт. На компенсованій хвилині арбітром фіналу Віталієм Карнаухом, івано-франківці таки вирвали перемогу. Богдан Редушко зіграв головою та переправив м’яча у сітку воріт львів’ян, цим він приніс своїй команді перемогу на турнірі.

По завершенню фінального матчу відбулось нагородження усіх команд та визначено кращих гравців серед команд учасниць в номінаціях кращий воротар, захисник, нападник та бомбардир.