З січня по травень заробітчани перерахували в Україну 4,5 мільярди доларів

Автор: Михальчук Іра

09 Сер, 2018 12:35

З січня по травень заробітчани перерахували в Україну 4,5 мільярди доларів

Обсяг приватних грошових переказів в Україну в січні-травні 2018 року зріс на 30% в порівнянні з відповідним періодом минулого року і становив 4,5 млрд доларів.

Читайте також: 15 медалей вибороли юні коломийські боксери на Всеукраїнських змаганнях (ВІДЕО)

Про це на своїй сторінці в Fаcebook написав голова Ради НБУ Богдан Данилишин, йдеться на “Економічна правда”.

“Обсяги приватних грошових переказів в Україні зросли до 8,4% ВВП у 2017 році і продовжують стрімко зростати і цього року”, – написав він.

За словами Данилишина, у січні-травні грошові перекази на 30% перевищили минулорічний показник і сягнули 4,5 млрд доларів.

“Нацбанк вже двічі цього року привертає увагу до наслідків трудової міграції для країни. Так, в Інфляційному звіті НБУ за січень зазначалося, що частка мігрантів у населенні віком 15-70 років становить 8%”, – заявив голова Ради НБУ.

“Якщо вірити цим оцінкам, то справді масштаби трудової міграції в Україні набули загрозливо високих розмірів для майбутнього економічного процвітання країни”, – додав Данилишин.

На думку Данилишина, нова хвиля трудової міграції з України зумовлена багатьма факторами, найважливішими з яких є військова агресія, глибока і тривала економічна криза, безробіття.

Через трудову міграцію в Україні може прискоритися зростання цін і сповільнитися економічне зростання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...