За сексистську образу поліціянтки бельгієць заплатив три тисячі євро

Автор: Застава Максим

07 Бер, 2018 12:05

За сексистську образу поліціянтки бельгієць заплатив три тисячі євро
Три тисячі євро штрафу виписали бельгійцю за фразу офіцерові: “Заткнись, я не розмовляю з жінками, поліцейський – не жіноча робота”.

Про це пише The New York Times, передає Еспресо.

Суд Брюсселя засудив чоловіка за сексистську репліку в громадському місці, сказану на адресу жінки-поліцейського. Бельгієць, чиє ім’я не називається, порушив правила дорожнього руху, а після зауваження офіцера почав ображати жінку.

Чоловік не прибув до суду на розгляд справи: якщо він не виплатить штраф, то сяде на місяць у в’язницю. Закон про неприпустимість сексизму прийняли в 2014 році, але до 2018 року нікого не визнавали винним в його порушенні.

У той же час французька газета Le Soir стверджує, що перший випадок покарання за сексизм був в 2016 році. Тоді під час арешту чоловік образив жінку-поліцейського. Його визнали винним в “приниженні гідності людини через її стать”, пише The Guardian.

Закон, що передбачає покарання за прояв сексизму, був прийнятий в Бельгії в 2014 році. Згідно з ним, сексизмом визнаються слова або дії, що демонструють неповагу і засновані на статевій приналежності людини. Вони підлягають кримінальному переслідуванню, якщо відбулося “приниження людської гідності”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...