Жінкам необхідно хоча б на 25 хвилин більше сну, ніж чоловікам, – вчені

Автор: Турій Роман

12 Вер, 2014 09:15

Жінкам необхідно хоча б на 25 хвилин більше сну, ніж чоловікам, – вчені

Дослідники з Університету Північної Кароліни виявили, що жінки вранці більш примхливіші й дратівливіші, ніж чоловіки. Недолік сну діє на жінку сильніше і призводить до виникнення негативних емоцій.

 

Дослідження показало, що представницям слабкої статі потрібно як мінімум на 25 хвилин більше сну, ніж чоловікам. В іншому випадку втома викликає не лише фізичні, але і психологічні проблеми, повідомляє DailyMail.

Недолік сну приводить до підвищеного ризику серцево-судинних захворювань, депресії та інсульту. Жінки, що недосипають страждають підвищеним згортанням крові, що може призвести до серцевого нападу.

Брак сну також є причиною поганого настрою у жінок. Під час сну мозок “відпочиває” і відновлює свої сили. Якщо сну недостатньо, жінка з ранку може страждати від негативних емоцій, що накопичилися з минулого дня.

Вважається, що представниці прекрасної статі краще за чоловіків справляються з мультизадачністю, більш ефективно використовуючи потенціал мозку. І це може пояснити, чому їм потрібно для відновлення трохи довше поспати. Ну або хоча б просто повалятися в ліжку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!