“Жіночність без границь” – у Франківську дівчатам з обмеженими можливостями нагадали, що вони красиві (ФОТО)

Автор: Борис Марія

08 Жов, 2015 13:15

“Жіночність без границь” – у Франківську дівчатам з обмеженими можливостями нагадали, що вони красиві (ФОТО)

Сьогодні, 8 жовтня, у Івано-Франківську громадська організація “Розвиток Громади” провела черговий етап всеукраїнського проекту “Жіночність без границь”.

Читайте також: Стали відомі перші кандидати в обласну раду від партії "Свобода"

В заході взяли сім учасниць із особливими потребами. Фітнес-студія “Адам і Єва” надали приміщення та запросили фахівців, які чепурили дівчат, робили макіяж та зачіски, надали вечірні плаття.

Голова Благодійного Фонду “Розвиток Громади” Роксолана Токарська розповіла, що поки дівчатам створюють гарний образ, вони спілкуються між собою. Потім на учасниць чекають частування та фотосесія у “Пасажі”.

“Ми хочемо показати, що не зважаючи на життєві умови в яких опинилася людина, вона є красивою, творчою справжньою жінкою, яка може розвиватися та надихати. Хочемо привернути увагу здорових людей й показати, що людей з особливими потребами не потрібно жаліти, а потрібно сприймати й бути поруч”, – зазначила організаторка.

Керівник проектів Христя Боліновська зауважила, що після проекту дівчата стають більш впевненими у собі,розкриваються та сяють. Такі акції допомагають підняти дух людей на милиця та візках, показують, які вони красиві.

Це підтвердили й самі учасниці. 12-річна Аня Костюк вперше бере участь у такому заході.

“Проект допомагає показати,  що людина незалежно від засобів пересування та способу життя може бути гарною. Краса в її жіночності”, – прокоментувала дівчина й зізналася, що хоче отримати свої гарні фотографії.

Крисива Лілія Юрків також очікує гарних вражень та нових знайомств.

Депутат Івано-Франківської облради Олег Загурський розповів, що такий захід у нашому місті відбувається втретє та зауважив, що основна мета проекту – забезпечити підтримку людям з обмеженими фізичними можливостями.

“Ми маємо пам’ятати, що ці люди живуть серед нас й ми маємо допомагати їм навіть у нелегкий для країни час”, – сказав він.

Відомо, що вперше проект “Жіночність без границь” вперше відбувся у Львові, а згодом набув всеукраїнського масштабу.  Схожі заходи відбувалося у Тернополі, Вінниці, буде в Одесі, Житомирі, навіть у Слов’янськ запросили. Зараз у місті Лева ГО “Розвиток Громади” започаткувала новий проект – чоловіки та жінки з особливими потребами під наглядом професійних художників власноруч малюють картини. Їх продадуть на аукціоні, а кошти витратять на пандуси та інші потрібні речі.

Також організатори проектів хочуть організувати фотовиставку, яка можливо буде мандрівною.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!