Франківець потребує коштів на операцію з пересаджування нирки. Небайдужих просять допомогти (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

07 Жов, 2020 18:46

Франківець потребує коштів на операцію з пересаджування нирки. Небайдужих просять допомогти (ФОТО)

Михайлові Савчуку з Івано-Франківська 30 років. Йому потрібна допомога на операцію з трансплантації нирки.

Читайте також: На Мазепи почали відновлювати мурал, який осипався взимку від негоди

Чоловік уже 18 років хворіє цукровим діабетом, є інсулінозалежним. Про це в соцмережі Facebook пише його дружина Тетяна, інформує “Галка”.

“У 2015 році діабет дав ускладнення на зір (діабетична ретинопатія), тому ми змушені були проводити процедуру введення лікарського препарату безпосередньо в простір задньої частини ока (інтравітреальне введення). У 2017 році діабет дав ускладнення на нирки, постійна втома, високі тиски, вживання великої кількості медичних препаратів, проходження різних процедур, але покращення не стало…. Минулого року лікарі поставили діагноз – цукровий діабет першого типу, важка форма стадії субкомпенсації, хронічна хвороба нирок п’ятої стадії (потрібна програма гемодіалізу). Кожного дня Міша Савчук бореться за своє здоров’я, він проходить процедури гемодіалізу три рази на тиждень по 4 год, і кожного дня приймає ліки…”, – йдеться в повідомленні.

Дружина розповідає – зверталися в інститут Шалімова (Київ), щоб зробити трансплантацію нирки від родинного донора, проте сім’я не має коштів на дороговартісну операцію.

“Донором може бути його мама. На жаль, у нас немає таких коштів для проведення трансплантації. Все потрачено на різні обстеження і медпрепарати… Ми щиро просимо всіх небайдужих людей максимального репосту та допомогти коштами, хто скільки зможе… Допоможіть врятувати життя мого чоловіка і тата маленької донечки. Також прошу за ваші щирі молитви за здоров’я Міші та мами Оксани, адже попереду на них обох чекає складна операція, та післяопераційний період”, – пише Тетяна Савчук.

Реквізити карток ПриватБанку:
5168 7422 3707 2438 (грн) Савчук Михайло
4149 6293 8290 7343 (дол) SAVCHUK MYKHAILO.

Номери телефонів: 096 724 76 56 (дружина Тетяна), 097 382 40 33 (мама Оксана).

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...