“Лівий” гравець на полі: “Прикарпаття” вимагає зарахувати технічну поразку “Авангарду” (ВІДЕО)

03 Сер, 2019 15:20

У матчі другого туру Першої ліги України Прикарпаття – Авангард (2: 2) у складі гостей на останніх хвилинах гри відбулася заміна, в якій на поле вийшов незаявлений гравець Владислав Савін.

За інформацією “Галки”, клуб вже оскаржив результат зустрічі і спробує домогтися технічної поразки для гостей через цей епізод.

Під час заміни видно, що на футболці гравця, що вийшов на поле, написане прізвище Савіна, якого немає в заявці.

Відеокоментатор гри в Івано-Франківську допустив, що на поле вийшов під 27-м номером Таранда, але насправді на полі з’явився 97-й номер Савін (момент на 90 + 1 хвилині матчу на відео).