Анекдоти

Mіністр освіти 10 разів не зміг здати ЗНО, міністр охорони здоров'я втратив свідомість у черзі в поліклініку, депутат помер з голоду, проживши один місяць на дитячу допомогу.. Тільки після цього пенсіонер відпустив золоту рибку!
Путін відчитує керівництво ГРУ: - Я вам де сказав диверсію робити? Біля вокзалу в Києві! А ви, йолопи де зробили? Біля Київського вокзалу в Москві!
Приходить чоловік з роботи, посміхається. Сідають вечеряти, а він хіхікає. Дружина запитує: - Ти чого такий задоволений? - З роботи звільнили ... - Що ж тут веселого? - Мене звільнили, а інших посадили!
Бандерівські укрофашисти увірвалися в мирне шахтарське місто, всіх вбили, а потім зґвалтували. Про це кореспонденту каналу "Росія" розказала по-звірячому вбита і потім зґвалтована мешканка.
Завдячуючи чималому досвіду Янукович влаштувався у Венеції гондольєром.
Українська Біблія: - Не кради, ти не москаль. - Не убий, ти не москаль. - І не бажай дому ближнього твого, ти не москаль. - Не сотвори собі кумира, ти не москаль...
— Йой, Оксану, ти з ним спала? — Я тебе прошу, так, лише кілька разів подрімала.
— Лікарю, що мене чекає попереду? Операція? Ампутація? — Хворий, ну я не можу всього сказати наперед. Вам же ж потім буде нецікаво.