Цитати

«Згідно із запропонованими реформами, повноваження Президента посилюються, він буде контролювати силові структури, призначати начальників СБУ, податкової та багатьох інших відомств. Навіть ангел з крилами не зможе добре працювати з такими повноваженнями. Крила в нього, може, залишаться, а от ріжки з'являться», Дмитро Шлемко, народний депутат
"Як і більшість людей, письменники не розуміють, що зараз відбувається. Все поділено на фрагменти. Не можна назвати якусь одну правду про цю війну. Є тисячі різних мотивацій від різних людей" Тарас Прохасько, письменник
«Щоб побачити світло, треба бути в темряві». (Володимир Прокопишин, художник)
«На Донбасі Росія не зупиниться, але ми їм Донбасу не дамо. І Крим повернемо. Тому що правда на нашому боці. А де правда – там Бог. А де Бог – там перемога» (Філарет, Патріарх УПЦ КП)
«Якщо чоловік не воює на Сході, то має допомогти армії матеріально» (Ігор Банах, керівник Об\'єднання Самопоміч)
Генерація випадкових чисел — надто важливе питання, щоб залишати його на волю випадку
"PHP — це мале зло, створене некомпетентними любителями, а Perl — це величезне і хитромудре зло, створене досвідченими і збоченими професіоналами." Jon Ribbens. Програміст.
"Є два підходи до програмування. Перший — зробити програму настільки простою, щоб в ній очевидно не було помилок. А другий — зробити її настільки складною, щоб в ній не було очевидних помилок." Tony Hoare.
Життя прекрасне, коли створюєш його сам. Софі Марсо
Твої думки стають твоїм життям. Марк Аврелій