Анекдоти

- Мені 15 літрів вина, будьте добрі. - А ви принесли для цього якусь тару? - Ви з нею розмовляєте.
- Х'юстон, я провів на орбіті вже стільки часу, що від мене відмовилися всі мої рідні, як чутно? - Я тобі більше не Х'юстон.
У ці дні Росія переживає саме той момент своєї історії, коли грошей не індексацію пенсій вже нема, а Крим все ще є.
У Раду внесено новий законопроект, згідно з яким генпрокурором може стати особа без юридичної освіти... і взагалі без освіти... і не обов'язково особа...
- Я тобі гарантую, через п'ять років будемо жити краще, ніж у Європі. - А що у них трапиться?
Бідні росіяни. Постійно на них нападають. Тj українці - в Україні, то сирійці - в Сирії, то турки - в Туреччині, то грузини - в Грузії. Ніде їм спокою немає!
- Для поліпшення травлення я п'ю пиво, за відсутності апетиту я п'ю біле вино, при низькому тиску - червоне, при підвищеному - коньяк, при ангіні - горілку. - А воду? - Такої хвороби у мене ще не було...
- Тато, а що в тебе за шапка на голові? - Це куфія, сину. Вона захищає нас у пустелі від нестерпного сонця. - Тато, а що це в тебе за шмотки зверху? - Це джеллаба. Вона захищає нас у пустелі від палючої спеки. - Тато, а що це в тебе на ногах таке жахливе взуття? - Це бабуші, сину. Вони оберігають нас у пустелі від розпеченого піску. - Тато, а чому ти все це носиш взимку в Кельні? - Поправ паранджу, синку, і мовчи. А то поїдемо назад до Житомира.
Кіт справжнього футболіста ніколи не спить клубочком
Виявлено ген, відповідальний за існування, розвиток і процвітання корупції. Це Ген-прокурор.