Анекдоти

- Тато, а що в тебе за шапка на голові? - Це куфія, сину. Вона захищає нас у пустелі від нестерпного сонця. - Тато, а що це в тебе за шмотки зверху? - Це джеллаба. Вона захищає нас у пустелі від палючої спеки. - Тато, а що це в тебе на ногах таке жахливе взуття? - Це бабуші, сину. Вони оберігають нас у пустелі від розпеченого піску. - Тато, а чому ти все це носиш взимку в Кельні? - Поправ паранджу, синку, і мовчи. А то поїдемо назад до Житомира.
Кіт справжнього футболіста ніколи не спить клубочком
Виявлено ген, відповідальний за існування, розвиток і процвітання корупції. Це Ген-прокурор.
Режим Порошенка знущається над ув'язненим Корбанов: в тюрмі його годують гречкою на сніданок, обід та вечерю.
Вибори президента Бразилії проходили настільки напружено, що переможця довелось визначати за пенальті.
Ігор так швидко одягнув шерстяний светр, що його вбило струмом
Два юриста дістали в кафе свої бутерброди. Підходить офіціант: - Вибачте, у нас не можна їсти свою їжу. Юристи переглянулися, знизали плечима і обмінялися бутербродами.
Президент, який знає, що в кожного громадянина є по обрізу, поводить себе інакше, як президент, який знає, що в кожного громадянина є по телевізору.
Помирає Путін потрапляє в інший світ. Там все спокійно і тихо. Через рік йому стає нудно, і просить відпустити його на Землю. Заходить Путін в бар, замовляє пиво і питає бармена, як країна поживає, може які проблеми є .. Бармен здивовано: - Які проблеми можуть бути? Ми ж Імперія, .. ВСЕ КРУГОМ НАШЕ!!! Путін: - Як наше? А Ірак, а Афганістан. Бармен: - Це вже все наше !!! ... - А Європа, Африка ??? Бармен дістає з під прилавка глобус і гордо крутить його: - Я ж кажу - ми ІМПЕРІЯ, весь світ належить нам! Путін радісний, гордий і задоволений допиває пиво і каже: - Ну спасибі друже! Скільки з мене? Бармен: -15 ГРИВЕНЬ!!!
Глибоко законспіроване кафе. П'ють голова ФСБ і директор ЦРУ. Нализалися, що лика не в'яжуть. Дійшло до братання. ФСБшник: - От скажи, Майдан - ваш проект? - Майдан - ні. Путін - так.