Цитати

«Активісти не об'єднуються проти церкви, а за збереження історії. Чому засклили Бастіон, а тут забудовують на вісім поверхів? Кожен мешканець знає, де в нас є церкви, не проблема їх знайти» , - франківка Вікторія Гоголь про будівництво "на Валах".
Між артефактами кози пасуться...Це впирається у людей, які очолюють владу. Ви ж маєте бажання дослідити свій родовід, так роби це не тільки у власній хаті. У нас бракує державницького розуму, – голова облради Олександр Сич про теперішній стан національного заповідника “Давній Галич”
“Я просто опинився не в тому місці, не в той час. Важливо, щоб ми не залишали один одного в біді і підтримували”, - юний іванофранківець Дмитро Філяк, котрий допоміг врятувати людей на пожежі по Хоткевича.
"Welcome to порт "Франківськ"! Нарешті в нас є щось таке в національному значенні брендове, куди можуть приїжджати багато людей", - президент фестивалю Porto Franko Роман Григорів
«Так, після вакцинації наші діти вміють дати підвищення температури, в них може заболіти місце уколу. Але дискомфорти пропадають, і залишається основне – дитина захищена. Від смерті – це точно. Захворіти можна, тому що стовідсоткової гарантії немає. Але це – безпека життя наших дітей», - головна спеціалістка області з дитячої імунології Галина Бенько.
"Серед потенційних призовників немає почуття відповідальності, громадянської позиції. Наше завдання змінити це", - Назар Камець, старший офіцер відділу призову обласного військкомату
“Ми вирішили, що можемо самостійно будувати житло для наших побратимів. Всі учасники Асоціації будуть у цьому задіяні, беручи цеглу в руки і кладучи їх кладка до кладки”, – керівник міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв.
“Завдяки ухваленому закону ми досягли суттєвих результатів у поширенні української пісні й української мови в радіоефірі. Пам’ятаєте, скільки було суперечок, скільки атак? Нічого, крок за кроком доля (частка – ред.) української мови в радіоефірі збільшується. Незабаром таку ж технологію я запропоную застосувати і до телебачення, де зараз присутність української мови є неприпустимо малою”, – президент Петро Порошенко.
Ситуація в Івано-Франківську не найгірша, тому що є суди, де взагалі нема суддів або 1 суддя. Але заручниками таких ситуацій стають звичайні люди, і пояснити їм ситуацію стає все важче, - Тарас Антоняк про критичний брак суддів.
"Ніхто не буде економити на зарплаті, але годувати тих олігархів…", - Марцінків до підлеглих про економію енергоносіїв