Анекдоти

Два юриста дістали в кафе свої бутерброди. Підходить офіціант: - Вибачте, у нас не можна їсти свою їжу. Юристи переглянулися, знизали плечима і обмінялися бутербродами.
Президент, який знає, що в кожного громадянина є по обрізу, поводить себе інакше, як президент, який знає, що в кожного громадянина є по телевізору.
Помирає Путін потрапляє в інший світ. Там все спокійно і тихо. Через рік йому стає нудно, і просить відпустити його на Землю. Заходить Путін в бар, замовляє пиво і питає бармена, як країна поживає, може які проблеми є .. Бармен здивовано: - Які проблеми можуть бути? Ми ж Імперія, .. ВСЕ КРУГОМ НАШЕ!!! Путін: - Як наше? А Ірак, а Афганістан. Бармен: - Це вже все наше !!! ... - А Європа, Африка ??? Бармен дістає з під прилавка глобус і гордо крутить його: - Я ж кажу - ми ІМПЕРІЯ, весь світ належить нам! Путін радісний, гордий і задоволений допиває пиво і каже: - Ну спасибі друже! Скільки з мене? Бармен: -15 ГРИВЕНЬ!!!
Глибоко законспіроване кафе. П'ють голова ФСБ і директор ЦРУ. Нализалися, що лика не в'яжуть. Дійшло до братання. ФСБшник: - От скажи, Майдан - ваш проект? - Майдан - ні. Путін - так.
Святі Петро і Павло дивляться на великому моніторі на землю. Питає Павло: - А що там такий синій вогник мигає? - То в Київські клуби завезли важкі наркотики. - А що то за червоний вогник мигає? - То банкіри виїхали на корпоратив та й жінок своїх зраджують. - Ой, Петре, Петре. а що то за пляма така здоровенна червоним і синім палахкотить? - Та, Павле, то Буковель.
Сидять мужик і кіт. - Ех, - каже мужик, - дружина моя вчора трійню народила. - Не переживай, - відповідає кіт, - роздаси.
Росія - це така країна, де солдат ховають таємно і без почестей, а сир - демонстративно і з гордістю.
Чудесне зцілення відбулося в Широкіно. Під час вибуху уламком бетону вдарило по голові керівника патруля ОБСЄ. Як наслідок, до нього повернулися зір і слух.
Ви самотні? Вам скучно? У вашому житті не вистачає Йовбаків? Тоді спеціально для вас - тур від МВС до Закарпаття.
Через терор Саакашвілі з Одеси тікають прокурори, митники та інші злодії в законі.