Анекдоти

Росія - єдина в світі країна де проведення гей-парадів забороняють люди, які повинні їх очолювати.
Коханий, тaк все нaдоїло, хочеться різноманіття в ліжку. Дaвaй погрaєм: я – продaвець, ти – покупець. - Ну дaвaй, спробую. Дівчино, у вас сaло є? - Ні. - А я нaмацав.
Новини психіатрії. Серед тарганів в голові Путіна завелися сепаратисти.
Майданівці Гонконга цілу ніч шукали в місті пам'ятник Леніна аби його повалити.
Дзвінок на кол-центр мобільного оператора. - Дівчино, до мене не доходять sms-повідомлення! - Зосередьтеся і уважно прочитайте їх ще раз.
Застряг росіянин у ліфті, натискає на дзвінок і чує відповідь: - Якщо ви розмовляєте українською, натисніть один! Если Вы разговариваете на русском языке нажмите два! Він впевнено натискає на "два", а йому голос відповідає: - Ну що, москаляка, попався?!
Російські солдати категорично відмовились одягати спідниці, що критично позначилось на результатах шотландського референдуму.
Список будь-якої партії на виборах 2014 в Верховну Раду: 1. Комбат. 2. Батяня. 3. Батяня. 4. Комбат. 5. Чувак. 6-7. Журналісти. 8. І екс-депутат...
Два українця розгадують кросворд. - Те, що здатне зупинити Путіна. Чотири букви. - Куля. - Взагалі-то, підходить НАТО. Але ваш варіант, куме, мені подобається більше.
2020 рік. Онук Петра Порошенка каже: - Діду, розкажи, як ти з рашистами воював? - Так от слухай: напала на нас москальська Орда на чолі з біснуватим фюрером Путлером! Зібрали ми військо, яке ніколи не воювало, озброїлись технікою, яка майже не їздила та майже не стріляла. Призначив я генералів, які вміли тільки красти. Європа висловила глибоке занепокоєння! НАТО надало нам величезну моральну підтримку! Все в нас було для перемоги! Але тут здохло Хуйло й війна сама закінчилася…