Дороги почистили, а з переходами та тротуарами були проблеми. У мерії розбиралися, чи справилися зі снігопадом

Автор: Застава Максим

13 Лют, 2018 09:00

Дороги почистили, а з переходами та тротуарами були проблеми. У мерії розбиралися, чи справилися зі снігопадом

Про це під час щотижневої оперативної наради 13 лютого повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

“Нарешті у “Муніципальній дорожній компанії” навчилися якісно прибирати дороги від снігу. Незважаючи, що йшов постійно сніг, дороги в хорошому стані. Сіль дала свій ефект, тому що не було цих намерзань з льоду, які бували в попередні роки. На тротуарах не можна посипати сіллю, бо воно псує взуття”, – розповів Смушак.

Михайло Смушак визнав, що якщо у центрі міста тротуари у хорошому стані, то з очисткою пішохідних частин на окраїнах міста є проблеми. Це зумовлено запаркованими машинами у дворах та браком техніки у підрядників, котрі обслуговують міжбудинкові проїзди, інформує “Галка”.

Дав оцінку прибиранню міста і міський голова Руслан Марцінків.

“Я вважаю, що підрядники не справляються зі снігом у дворах. У Німеччині дороги прибирає комунальне підприємство. Чому? Бо це є можливість оновлювати техніку. Це робота, яка на себе не заробляє”, – каже мер.

Також йшлося про потребу чистки пішохідних переходів, котрі у час відлиги у великих калюжах. Директор “МДК” Віталій Бурко розповів, що є відповідальні люди за чистку переходів. Але таких людей є лише 70 на ціле місто.

Директор КП “МІУК” Мирон Джус зазначив, що управляє 645 будинками, є шість підрядних установ, котрі прибирають прилеглі території. Це роблять 182 двірника та 6 тракторів. Через запарковані двори, пояснив Джус, у більшості з них проводилося лише ручне прибирання.

“Люди не виходять допомагати. Поради дають через балкон, але не виходять”, – додав комунальник про позицію мешканців.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...