Екс-учасники “ТОЛ” зняли кліп про віру в Івано-Франківській області

Автор: Турій Роман

29 Вер, 2014 13:10

Екс-учасники “ТОЛ” зняли кліп про віру в Івано-Франківській області

Група «ПНД», основу якої складають колишні музиканти рок-гурту «ТОЛ», презентувала нове відео – на пісню «Пингвинья (Время)».

Як зізнався Cultprostir соліст проекту Василь Переверзєв (Прозоров), «це історія зміни одного життя – від пекла до раю за допомогою любові».

Чотирихвилинний кліп (спочатку чорно-білий, потім – кольоровий) лише наполовину хронометражу заповнений піснею, інша його частина – самостійний сюжет, в якому герой за допомогою жінки проходить шлях від кладовища до церкви. Зйомки пройшли в одному з населених пунктів івано-франківської області, в кадрі фігурує греко-католицька церква пресвятої Богородиці Діви Марії.

Режисером ролика виступив сам соліст «​​ПНД». За його словами, ця відеоробота «можливо, допоможе комусь звернути увагу на своє перебування в цьому часі».

Публікація кліпу викликала низку коментарів шанувальників групи, сенс деяких з них зводиться до думки «Вася вдарився в релігію».

«У цьому відео річ зовсім не про релігію, а про віру. Тим не менш, величезна кількість людей геть зневажливо ставиться до творця і до простих істин, які допомагають жити в мирі та любові. Непросто поважати те, чого вони не бачили, до чого не доторкались, коли перед очима завжди є спокуса, а в кишені гроші, щоб отримати цю саму спокусу», – прокоментував Переверзєв реакцію інтернет-аудиторії.

Група «ПНД» створена в кінці нульових Прозоровим і Джимбо – на той момент солістом і бас-гітаристом гурту «ТОЛ» (розпалася торік). У 2010 році вийшов дебютний альбом гурту «Два аккорда», в який увійшла і пісня «Пингвинья (Время)».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!